¿Necesita una respuesta ahora?
Descripción
| Specifications | |
|---|---|
| Model | 32209 J2/Q |
| Made In | GERMANY |
| Condition | Surplus New | General |
| Bore Size (Metric) | 45 mm |
| Bore Size (Imperial) | 1.771 in |
| Outside Diameter (Metric) | 85 mm |
| Outside Diameter (Imperial) | 3.346 in |
| Snap Ring Included | No |
| Bearing Type | Taper |
| Other Specifications |
|---|
|
Material: Steel Bore Type: Cylindrical Width: 24.75 mm Dynamic Load Rating: 98.7 kN Static Load Rating: 98 kN Fatigue Load Rating: 11 kN Reference Speed: 6300 r/min Limiting Speed: 8000 r/min |
Gastos estimados de envío
Pago y seguridad
Su información de pago se procesa de forma segura. No almacenamos los detalles de la tarjeta de crédito ni tenemos acceso a la información de su tarjeta de crédito.
