¿Necesita una respuesta ahora?
Descripción
| Specifications | |
|---|---|
| Model | 23148 CCK/W33 |
| Made In | UNITED STATES |
| Condition | Surplus New | General |
| Bore Size (Metric) | 240 mm |
| Bore Size (Imperial) | 9.45 in |
| Outside Diameter (Metric) | 400 mm |
| Outside Diameter (Imperial) | 15.75 in |
| Bearing Type | Spherical |
| Internal Clearance | CN |
| Other Specifications |
|---|
|
Number of rows: 2 Bore type: Tapered 1:12 Basic dynamic load rating: 2187 kN Basic static load rating: 3200 kN Reference speed: 1200 r/min Limiting speed: 1600 r/min SKF performance class: SKF Explorer |
Gastos estimados de envío
Pago y seguridad
Su información de pago se procesa de forma segura. No almacenamos los detalles de la tarjeta de crédito ni tenemos acceso a la información de su tarjeta de crédito.
