125 W Control Panel Heater PXFT12511
SKU: 154993
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
5 in Stock
Make an Offer
Need An Answer Now?
Description
Specifications
Model PXFT12511
Made In CANADA
Condition Surplus New
Electrical
Watts 125
Other Specifications
Voltage: 120 volts
Phase: 1
Frequency: 60Hz