16-14 AWG Female Disconnect Terminal 14RB-250F (Pack of 27)
SKU: 105108
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
Only 1 unit left
Make an Offer
Need An Answer Now?
Description
Specifications
Model 14RB-250F
Condition Surplus New
General
Size 14 AWG
Other Specifications
Color: Blue
Insulation Type: Vinyl Insulated
Tab Size: 0.25" x 0.032"