3" Teck Cable Fitting TMC2-300A325
SKU: 155048
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
4 in Stock
Make an Offer
Need An Answer Now?
Description
Specifications
Model TMC2-300A325
Condition Used
General
Fitting Size 3"
Other Specifications
Trade Size: 3" NPT
Material: Aluminum
Jacket Range: 2.61" - 3.25"
Temperature Rating: -60°C to +110°C