Amber Hazardous-Location Strobe Light 151XST-120A
SKU: 154997
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
2 in Stock
Make an Offer
Need An Answer Now?
Description
Specifications
Model 151XST-120A
Condition Surplus New
Other Specifications
Lens colour: Amber
Voltage: 120 VAC
Current: 0.35 A visible on unit label; some distributor listings show 0.32 A